May 5, 2024

Mahjong Soul Kan!!: Gwiezdne zanurzenie się w świecie animowanego Mahjonga

Anna Kowalska
WriterAnna KowalskaWriter

Kluczowe wnioski:

Mahjong Soul Kan!!: Gwiezdne zanurzenie się w świecie animowanego Mahjonga
  • Mahjong Soul Kan!!, anime oparte na popularnej grze wideo Mahjong Soul, przedstawia nowy zwiastun i piosenkę przewodnią.
  • Odcinki serialu będą emitowane w czwartki o 22:00 JST od 25 kwietnia 2024 r. na oficjalnym kanale YouTube.
  • Oficjalna piosenka przewodnia „Kankan Hime-hime” zawiera występy aktorów głosowych bohaterów.

Rzut oka na Mahjong Soul Kan!!

Mahjong Soul Kan!!, oczekiwana internetowa adaptacja gry wideo Mahjong Soul w formie anime, właśnie udostępniła mnóstwo ekscytujących aktualizacji dla fanów na całym świecie. Od świeżego zwiastuna, który obiecuje wysokie stawki i zapierające dech w piersiach mecze mahjonga, po ujawnienie oficjalnej piosenki przewodniej i szczegóły transmisji – serial zapowiada się naprawdę interesująco.

Premiera zaplanowana na 25 kwietnia 2024 r., odcinki będą publikowane co tydzień w czwartki o 22:00 JST. Fani mogą śledzić całą akcję na oficjalnym kanale anime w serwisie YouTube, co zapewnia globalną dostępność.

Muzyczne rytmy pasujące do płytek

Oficjalna piosenka przewodnia serialu, zatytułowana „Kankan Hime-hime”, ożywia bohaterów głosami ich utalentowanych aktorów głosowych. Ichihime, Miki Nikaido, Kaguyahime i Yui Yagi, którym podkładają głosy odpowiednio Maaya Uchida, Chiwa Saito, Mariya Ise i Ami Koshimizu, użyczają swoich głosów w tej chwytliwej melodii, dodając anime dodatkowej warstwy uroku i osobowości.

Za kulisami

Twórcza siła stojąca za Mahjong Soul Kan!! prowadzi Kazuomi Koga, który przejmuje stery jako reżyser, wraz ze studiem animacji Alke i dodatkową produkcją Yostar. Projekty postaci, stworzone przez Ayumi Kurokawę, ożywiają muzykę Hinako Tsubakiyamy, nadając ton ekscytującym bitwom mahjong i emocjonującym chwilom.

Czego oczekiwać

Po sukcesie „Mahjong Soul Pon☆” z 2022 r. Mahjong Soul Kan!! ma kontynuować dziedzictwo ze świeżą fabułą i wciągającą dynamiką postaci. Zarówno fani gry, jak i nowi gracze mogą nie mogą się doczekać zanurzenia się w świecie, w którym strategia, umiejętności i odrobina szczęścia decydują o zwycięzcach.

Współpracuj z nami

Jakie są Twoje przemyślenia na temat najnowszych aktualizacji Mahjong Soul Kan!!? Czy jesteś podekscytowany nową piosenką przewodnią? Podziel się swoimi oczekiwaniami i komu kibicujesz w nadchodzącej serii w komentarzach poniżej. Zacznijmy rozmowę!

(Pierwsze zgłoszenie: Anime News Network, Data)

undefined is not available in your country. Please try:
Odkrywanie Mahjonga w Owensboro: nowa fala połączenia i tradycji
2024-05-23