Aktualności

October 6, 2021

Oryginalne zestawy do madżonga: smak bogatej historii gry

Anna Kowalska
WriterAnna KowalskaWriter

Mahjong to starożytna gra, która jest bardzo ważna dla chińskiej kultury. Zaproszenie przyjaciela do domu na grę w madżonga pokazało, jak bardzo cenisz sobie przyjaźń. Ze względu na głębokie korzenie gry, współcześni entuzjaści Mahjonga starają się zachować jej znaczenie, zachowując większość aspektów oryginalnej gry.

Oryginalne zestawy do madżonga: smak bogatej historii gry

Ostatnio w Internecie wybuchło poruszenie, gdy grupa białych kobiet wprowadziła luksusowy zestaw Mahjong o nazwie „The Mahjong Line”. Najtańszy zestaw z ich linii kosztował 325 USD, podczas gdy ekskluzywne zestawy, takie jak „Cheeky Line” i „Botanical Line”, sprzedawano w sprzedaży detalicznej za ponad 400 USD.

Mówiąc najprościej, takie niedorzeczne nagrody mają cię oszukać. Zgadzamy się z entuzjastami, że Mahjong nie powinien być komercjalizowany. W związku z tym przygotowaliśmy krótkie opisy przyjaznych dla kieszeni zestawów Mahjong, które są prawdziwym odzwierciedleniem bogatej historii gry.

Mahjong Set na rzece Perl z dwiema opcjami

Ten zestaw madżonga jest wystawiony na sprzedaż w Pearl River, pierwszym chińsko-amerykańskim dziale na świecie. Kupujący wybierają między dwoma zestawami Mahjong; „Zestaw zachodni” z ponumerowanymi płytkami oraz „Zestaw azjatycki” z chińskimi symbolami. Wszystkie płytki mają wymiary 1 1/8 na 1,5 x 7/8 cala, dzięki czemu idealnie pasują do brązowego opakowania dostarczonego przy zakupie zestawu.

Spersonalizowany prezent Mahjong zestaw na Etsy

Kupujący zainteresowani podarowaniem swoich przyjaciół i rodziny mogą wybrać ten wykonany na zamówienie zestaw do gry w madżong na Etsy. Możesz wybrać jeden z ośmiu wzorów, które najlepiej pasują do okazji odbiorcy. Należą do nich „Happy Birthday”, „Happy Graduation”, Happy Anniversary, Mr and Mrs. i więcej. Sprzedawca umożliwia również wprowadzenie czterech cyfr, które mają być ręcznie wyrzeźbione w płytkach.

Zestaw Mahjong z rybą koi z drewnianą obudową

Kupując ten zestaw Mahjong w Yellow Mountain Imports, otrzymujesz 166 płytek z motywem akwareli koi, który symbolizuje szczęście, obfitość i wytrwałość. Dodatkowo otrzymujesz dobrze wykonane drewniane pudełko, które zawiera akcesoria, takie jak drewniane stojaki, akrylowe popychacze, punktowane monety, kostki, wskaźnik wiatru i instrukcję obsługi.

Wielokolorowy chiński zestaw do madżonga z przenośnym pudełkiem

Kultowe elementy madżonga są wykonane ręcznie i opatrzone cyframi i chińskimi symbolami. Gracze z dowolnego regionu mogą z łatwością grać pionkami. Zestaw zawiera 144 sztuki w kolorach zielonym, niebieskim, fioletowym, białym i różowym. Zgodnie z opisem na Etsy jest idealny zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych graczy w Mahjong.

Drewniany zestaw do madżonga wykonany przez rzemieślnika w kulturze Verve

Verve Culture wystawia na sprzedaż ten wyjątkowy zestaw do madżonga. Wszystkie elementy drewniane i opakowania są wykonane ręcznie. Sprzedawca zawiera łatwe do odczytania instrukcje oraz krótką historię gry na stronie.

Ręcznie robiony drewniany zestaw do madżonga na Novica

Ten zestaw Mahjonga, wyprodukowany przez Waraporn Khamsuk, jest dostarczany w pięknym drewnianym pudełku i zawiera chińskie symbole na powierzchni 144 elementów Mahjonga. Zestaw jest produkowany w Tajlandii i wysyłany do dowolnego miejsca w Ameryce po złożeniu zamówienia.

undefined is not available in your country. Please try:
Odkrywanie Mahjonga w Owensboro: nowa fala połączenia i tradycji
2024-05-23